درباره ما :: پایگاه متمرکز معرفی سامانه های درآمدزایی از اینترنت

پایگاه متمرکز معرفی سامانه های درآمدزایی از اینترنت

معتبرترین و به روزترین بانک اطلاعاتی کسب درآمد از اینترنت در منزل

پایگاه متمرکز معرفی سامانه های درآمدزایی از اینترنت

معتبرترین و به روزترین بانک اطلاعاتی کسب درآمد از اینترنت در منزل

پایگاه متمرکز معرفی سامانه های درآمدزایی از اینترنت
به علت نو پا بودن حیطه درآمدزایی از اینترنت در کشور، همواره عده ای سودجو با دادن وعده های دروغین به متقاضیان اقدام به اخذ وجه از آنها کرده اند.اثبات این ادعا نیز رشد قارچ گونه سایت ها، پکیج ها و برنامه های بی محتوا با عناوین درآمدزایی میلیونی از اینترنت می باشد. لذا برخود واجب دیدیم با ایجاد نرم افزار جامع TeleWork در زمینه معرفی سامانه های معتبر درآمدزایی از اینترنت، پاسخگوی نیاز مخاطبان در این زمینه باشیم.

 • شامد

 • درباره ما:

  سامانه کار در منزل "اینترنت برای درآمد" با بیش از چند سال سابقه فعالیت در زمینه تحقیق کسب در آمد از اینترنت در حوزه فریلنسینگ و مشاغل اینترنتی در فضای مجازی و کار در منزل با هدف مبارزه با کلاه برداری های اینترنتی و کسب درآمد صحیح و شرعی جویندگان شغل در فضای اینترنتی تاسیس گردید.

   با رشد قارچ گونه ی سایت های فروش پکیج هایی با عنوان استخدام و اشتغال اینترنتی و به علت نو پا بودن حیطه درآمد زایی اینترنتی در کشور همواره عده ای سود جو با اقدام به کلاهبرداری و دادن وعده های دروغین به متقاضیان اقدام به اخاذی از آنها کرده اند .

  لذا مهمترین هدف تشکیل این وبگاه نیز تحقیق و بررسی روش های حقیقی کسب درآمد صحیح به صورت کار در منزل از طریق اینترنت است.

  امید است با تلاش روزافزون بستری مطمئن و ایمن برای جویندگان کار منزل در فضای اینترنت فراهم آوریم و امیدواریم گام کوچکی در راستای بهبود کار اشتغال زایی کشور عزیزمان برداشته باشیم

  شایان ذکر است کلیه محتویات و مطالب مندرج در پکیج به صورت انحصاری توسط "اینترنت برای درآمد" تهیه و گرد آوری شده است و هر گونه کپی برداری به هر نحوی پیگرد قانونی دارد.