سوالات متداول :: پایگاه متمرکز معرفی سامانه های درآمدزایی از اینترنت

پایگاه متمرکز معرفی سامانه های درآمدزایی از اینترنت

معتبرترین و به روزترین بانک اطلاعاتی کسب درآمد از اینترنت در منزل

پایگاه متمرکز معرفی سامانه های درآمدزایی از اینترنت

معتبرترین و به روزترین بانک اطلاعاتی کسب درآمد از اینترنت در منزل

پایگاه متمرکز معرفی سامانه های درآمدزایی از اینترنت
به علت نو پا بودن حیطه درآمدزایی از اینترنت در کشور، همواره عده ای سودجو با دادن وعده های دروغین به متقاضیان اقدام به اخذ وجه از آنها کرده اند.اثبات این ادعا نیز رشد قارچ گونه سایت ها، پکیج ها و برنامه های بی محتوا با عناوین درآمدزایی میلیونی از اینترنت می باشد. لذا برخود واجب دیدیم با ایجاد نرم افزار جامع TeleWork در زمینه معرفی سامانه های معتبر درآمدزایی از اینترنت، پاسخگوی نیاز مخاطبان در این زمینه باشیم.

 • شامد
 • در این بخش سعی شده به اکثر سوالات متداول کارجویان محترم پاسخ داده شود 


  چگونه میتوان به صحت عملکرد سامانه اینترنت برای درآمد اطمینان کرد؟

   سامانه اینترنت برای درآمد،قبل از هرگونه اخذ هزینه ای، اعتماد به سایت را حق مسلم کلیه کاربرانش میداند و خود را موظف میداند هرگونه شک و شبه ای را در این خصوص برطرف نماید. نرم افزار ((دورکار | TeleWork)) در مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال به ثبت رسیده است و دارای تاییده ی و لوگو شامد از این سازمان می باشد همچنین سامانه اینترنت برای درآمد دارای نماد اعتماد و پرداخت امن زرین پال و ضمانت بازگشت وجه تا 72 ساعت می باشد.هر دوی این نماد ها را می توانید در سمت چپ سایت قسمت نماد ها ملاحظه و بررسی نمایید. به اطلاع کلیه کارجویان محترم میرسانیم "اینترنت برای درآمد" یک سامانه معتبر و فعال در حوزه اشتغال و کار در منزل با هدف تحقیق، بررسی، معرفی و آموزش روش های حقیقی کسب درآمد صحیح، از طریق اینترنت، به صورت کار در منزل است. TeleWork یا دورکار به صورت انحصاری و تخصصی برای کار در منزل تهیه و گردآوری شده است و زمان زیادی برای تست حقیقی عملکرد آن صورت گرفته است پس از مدت ها بررسی و بازخوردهای مثبتی که از تعدادی کاربر داشتیم و حصول اطمینان کافی، آن را برای استفاده عموم عرضه کردیم.

  تلورک یا دورکار چیست؟

   در دنیای امروز و با پیشرفت تکنولوژی شغل های زیادی آمده اند که از طریق کامپیوتر و اینترنت قابل انجام می باشند. بیشتر این شغل ها را ما میتوانیم در منزل و تنها با داشتن کامپیوتر و اینترنت انجام بدهیم پس به کارهایی که کاربر از طریق کامپیوتر و اینترنت و از راه دور انجام می دهد را  دورکاری و به شخصی که این کار را انجام میدهد دورکار میگویند.در اپلیکیشن دورکار تعداد زیادی از این دسته مشاغل اینترنتی به شما ارائه و معرفی میگردد.

  مزایای تلورک ها چیست؟

  ✔️کلیه امکانات لازم توسط سامانه های تلورکی ارائه می شود و نیاز به داشتن سایت، وبلاگ یا کانال و... نیست.
  ✔️برای ثبت نام و عضویت در سامانه های تلورکی نیاز به هزینه اولیه یا سرمایه نیست.
  ✔️کاملا غیر حضوری اند و نیاز به رفت و آمد ندارند.
  ✔️هرکجا و هر زمان قابل انجام اند.
  ✔️اکثرا نیاز به مهارت تخصصی ندارند.
  ✔️انجام آن ها زمان بر نیست.

  معایب تلورک ها چیست؟

  ✔️درآمدزایی از آن ها ثابت نیست و همچنین روزانه یا پروژه ای است.
  ✔️ضرورت سواد عمومی رایانه ای مانند تایپ و کار با اینترنت
  ✔️ضرورت دسترسی روزانه به اینترنت

  در اپلیکیشن تلورک چه نوع کارهایی معرفی شده است؟

  ✔️ سامانه های فروش اینترنتی کالا:
  اگر مغازه دار یا کاسب هستید می توانید در این سامانه ها یک نسخه آنلاین از مغازه یا فروشگاه خود داشته باشید و محصولاتتان را اینترنتی بفروشید.
  --------------
  ✔️ سـامانه‌هـای کار در منزل و کسب‌وکـار خانگـی:
  اگر محصولی دارید که به صورت خانگی یا دستی تولید می کنید و  می خواهید آن ها یا آموزش ساختشان را به صورت اینترنتی بفروشید می توانید از این سامانه ها استفاده کنید.
  --------------
  ✔️ سامانه های آزادکاری:
  اگر در کارهای رایانه ای یا اینترنتی هر مهارت ساده یا پیچیده ای از تایپ کردن گرفته تا برنامه نویسی دارید در این سامانه ها حتما برای شما پروژه ای برای انجام هست.
  --------------
  ✔️ سامانه‌های همکاری در فـروش:
  اگر در بازاریابی محصولات اینترنتی مهارت و علاقه دارید می توانید در سامانه های همکاری در فروش بدون نیاز به داشتن سایت یا کانال و محصول پورسانت هایی تا 50 درصد از فروش محصول دیگران دریافت کنید.
  ------------
  ✔️ سامانه‌های فروش فایل،تصویر و مستندات:
  اگر هر نوع فایل یا محتوایی در هر فرمتی(pdf،wordو ...) دارید که می دانید قابل فروش است می توانید برای آن ها توضیحاتی بنویسید و با قیمت دلخواه در فروشگاهی که رایگان به شما داده می شود بفروشید.مانند نمونه سوال،مقاله ،تحقیق،پروژه،کتاب و ...
  ------------
  ✔️ سامانه‌های درآمد از تدریس،تحقیق و ترجمـه:
  اگر دانشجو، آموزگار،دبیر یا استاد هستید و یا حتی در مهارتی حرفه ای هستید می توانید در این سامانه ها کلاس های مجازی بسازید،تدریس آنلاین خصوصی کنید و یا فیلم های آموزشی بسازید و بفروشید، و یا به ترجمه متون به صورت آنلاین بپردازید.
  -------------
  ✔️ سامانه‌های درآمد از هنرهای تجسمی:
  اگر هنری برای عرضه دارید می توانید در این سامانه ها گالری و نمایشگاه آنلاین آثار خود را بسازید و شروع به فروش اینترنتی آثارتان کنید.
  ---------------
  ✔️ سامانه‌های خرید و فروش کالاهای دست‌ دوم:
  اگر کالایی را نیاز ندارید می توانید آن ها را  در این سامانه ها بدون واسطه و با قیمت بیشتری به مشتری واقعی اش بفروشید و یا با کالای مورد نیازتان معاوضه کنید.
  ---------------
  ✔️ سـامـانه‌هـای خرید و فـروش دامنه،سایت و شماره همراه:
  اگر در پیدا کردن شماره موبایل و دامین های رند مهارت دارید و یا چند تا از آن ها دارید می توانید آن ها را در این سامانه ها به فروش برسانید و برای آن ها بازاریابی کنید.

  شرایط ساعات کار در منزل و منطقه حضور فیزیکی چگونه است؟

  با توجه به ماهیت کار و غیر حضوری بودن ،هیچ گونه محدودیتی برای شهر محل سکونت و محل فعالیت وجود ندارد و نیاز به حضور فیزیکی در مکان خاصی نیست و شما میتوانید در منزل یا هر جایی که به اینترنت دسترسی داشته باشید اقدام به فعالیت نمایید

   فایل دانلود شده را چگونه باید استفاده کرد؟

   فایل به صورت apk و قابل نصب در دستگاه های اندرویدی می باشد